Where's My Water Free

Where's My Water Free 1.9.1

Gdzie jest moja woda? Oryginalna gra na Android

Zalety

  • Wciąga
  • Oryginalny bohater
  • Każda kolejna plansza to wyzwanie
  • Dodatkowe poziomy w wersji Free

Wady

  • Utrudnione sterowanie na większych planszach

Bardzo dobry
8

Where's My Water Free to darmowa gra logiczna na urządzenia z systemem Android. Naszym zadaniem jest doprowadzić wodę do wanny sympatycznego krokodylka. Aby tego dokonać będziemy musieli ruszyć głową, wykorzystać zasady fizyki i... zebrać żółte gumowe kaczuszki.

Opis rozgrywki w Where's My Water Free wydaje się dość dziecinny, ale gra wcale taka nie jest. Sukces w grze wymaga mocnego główkowania, szczególnie jeśli na każdym poziomie chcemy zebrać trzy gwiazdki, czyli w tym wypadku trzy kaczuszki.

Jak wygląda rozgrywka w Where's My Water Free na Android? Na każdej planszy znajdziemy wodę, zwykle u góry ekranu. Przesuwając palcem po ekranie kopiemy kanał tak, aby doprowadzić wodę do wanny krokodyla. Oczywiście nie jest to takie proste, bo na każdym kolejnym poziomie będziemy napotykać na różnego rodzaju przeszkody.

Where's My Water Free na Android to kawał solidnej rozgrywki. Gra stanowi wyzwanie zarówno dla starszych jak i młodszych graczy. Jeśli szukasz oryginalnej gry logicznej na Android, to pobierz Where's My Water.

Where's My Water Free

Download

Where's My Water Free 1.9.1

Opinie użytkowników o Where's My Water Free